| Naam van het product | Glijdende houten deursloten |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Gewicht | Ongeveer 3.5kgs |
| Voor | Het Hotel van het flathuis |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H106 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Netwerk | SDK |
|---|---|
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Naam | Voordeur slot van roestvrij staal |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-590-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-595 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Netwerk | SDK |
|---|---|
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver/Zwarte |
| Deurdikte | 3555mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, Ip |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Elektronisch vingerafdrukslot |
| Naam | De elektronische Sloten van de Hoteldeur |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| Naam | RFID-lezer deur slot |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | gouden |