| Ονομασία προϊόντος | Τριχωτές ξύλινες κλειδαριές πόρτας |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Βάρος | Περίπου 3.5kgs |
| Κατάλληλο για | Εγχώριο ξενοδοχείο διαμερισμάτων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H106 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Δίκτυο | SDK |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, πόρτα αργιλίου |
| Ονομασία | Κλειδωτήρας μπροστινής πόρτας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-590-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-595 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Δίκτυο | SDK |
|---|---|
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Πάχος πορτών | 3555mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, IP |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικές κλειδαριές πορτών ξενοδοχείων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| Ονομασία | Κλειδωτήρας πόρτας αναγνώστης RFID |
|---|---|
| Δίκτυο | SDK |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | χρυσό |