| Netwerk | SDK |
|---|---|
| Naam van het product | Hotel sleutellose toegangsloten |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-720 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam van het product | Tuya Zigbee slim slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver / Zwart / Goud |
| Naam | Elektronisch sleutelloos deur slot |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | hangslot |
| Kleur | Zilver/Goud |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
|---|---|
| Kleur | Zwart zilver, |
| Naam van het product | Van de het wachtwoordvingerafdruk van de Tuyaflat het elektronische anti-diefstal slimme slot |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Naam van het product | Vingerafdruk wachtwoord deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, Ip |
| Materiaal | Zinklegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |