| Nazwa produktu | Przesuwne zamki do drzwi drewnianych |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Waga | Około 3,5 kg |
| Nadaje się do | Apartament Domowy hotel |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H106 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Sieć | SDK |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa | Zamek drzwi wejściowych ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-590-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-595 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Sieć | SDK |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Elektroniczny blokadór odcisków palców |
| Nazwa | Elektroniczne zamki do drzwi hotelowych |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| Nazwa | Zamek drzwiowy z czytnikiem RFID |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Złoty |