| Product Name | Sliding Wooden Door Locks |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Color | Silver,black |
| Weight | About 3.5kgs |
| Suitable For | Appartment Home Hotel |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Network | SDK |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Name | Home Front Door Lock Stainless Steel |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-590-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-595 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Network | SDK |
|---|---|
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver/Black |
| Door Thickness | 35-55mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Ip |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Electronic Fingerprint Lock |
| Name | Electronic Hotel Door Locks |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| Name | RFID Reader Door Lock |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Golden |