| Ürün Adı | Sürgülü Ahşap Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | gümüş, siyah |
| Ağırlık | Yaklaşık 3,5 kg |
| İçin uygun | Daire Ev Otel |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H106 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ağ | SDK |
|---|---|
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Adı | Ana Kapı Kilitli Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-590-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-595 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ağ | SDK |
|---|---|
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Elektronik Parmak İzi Kilidi |
| Adı | Elektronik Otel Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| Adı | RFID Okuyucu Kapı Kilitli |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Altın |