| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E5 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Product Name | Electronic Door Lock With Fingerprint |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Application | Apartment |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock For Sliding Door |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office、room |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card\\Mechanical Key |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H109-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -30℃~60℃ |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key+TUYA |
| Application | Apartment、home,residence |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock |
| Mortise Option | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | Smart Door Lock With Face Recognition |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Apartment\home |
| Color | Black / Coffee Gold |
| Suitable For | Widely |