| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E5 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi z odciskiem palca |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Apartament |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Bluetooth |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Biuro |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebro |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta\\Klucz mechaniczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H109-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -30℃~60℃ |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz + TUYA |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom, siedziba |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
| Opcja wpuszczana | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z funkcją rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Kolor | Czarny/kawowy złoty |
| Nadaje się do | Szeroko |