| Product Name | Home Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Apartment |
| Color | Black、Coffee Gold |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA App+ Watchdog |
| Application | Apartment |
| Product Name | Biometric Hotel Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments / Hotel |
| Color | Silver,black、gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Optional Network | WiFi |
| APP | Tuya Smart App |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-596 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E30 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Keypad Electronic Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Material | Zinc Alloy |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + TUYA APP |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Optional Network | WiFi |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office、room |