| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E5 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Naam van het product | Elektronisch deur slot met vingerafdruk |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Toepassing | Flat |
| Naam van het product | Slimme vingerafdruk deur slot voor schuifdeur |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Kantoor, kamer |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 3590mm |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart\\Mechanische sleutel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H109-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -30℃~60℃ |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel + TUYA |
| Toepassing | Appartement, woning, woning |
| Naam van het product | Het slimme Slot van de Vingerafdrukdeur |
| Opsie voor de doodstraf | Het TAPGAT van 24*240 FOREND Mortion 60*68 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam van het product | Slimme deur slot met gezichtsherkenning |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Kleur | Zwart / koffiegoud |
| Voor | Wijd |