| Name | Wifi Fingerprint Smart Door Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E9 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Name | Bluetooth Smart Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Hotel Keyless High Quality Combination Silm Smart Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Smart Door Lock Keyless Front Door Lock Hotel Lock |
| Color | Silver/Black |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password+KEY |
| Product Name | Smart Door Lock Tuya |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Chinese Smart Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Application | Apartment |
| Product Name | Electronic Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |