| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E5 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Ürün Adı | Parmak İzli Elektronik Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Ofis odası |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart \ Mekanik Anahtar |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H109-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~60°C |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar+TUYA |
| Uygulama | Daire, ev, konut |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
| Gömme seçeneği | 24*240 ÖN GÖVDE 60*68 GÖMME |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Altın, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Ürün Adı | Yüz Tanıma Özellikli Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Daire\ev |
| Renk | Siyah / Kahve altın |
| İçin uygun | yaygın olarak |