| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | ΣΥΡΙΖΑ \ Ασημένιο (σταθμός εργοστασίου) / Γκρίζο / Χρυσό |
| Πάχος πορτών | 3555mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | σχισμή / μαύρο / χρυσό |
| Ονομασία προϊόντος | ΈΞΥΠΝΗ ΚΆΡΤΑ RFID |
|---|---|
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε/στεγανός |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Μέγεθος | 85.5*54mm |
| Τύπος | PCB υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Υλικό | Tg180 |
| Χρήση | Αεροπορία |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Ονομασία προϊόντος | Συνέλευση πινάκων PCB |
| Ονομασία προϊόντος | λουκέτο |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τσάντα/τσάντες ανά Ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | ELA |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα | χρυσό |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| κατάσταση | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | προστατευτική συσκευή κύματος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προθεσμία αποστολής | DHL |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγιστο ρεύμα | 40 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 240 |
| Μηχανική ζωή | 5 |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνος διακόπτης Wifi |
| Λειτουργία | Εναλλακτικός διακόπτης τοίχου φωτός με πίνακα αφής |
| Εγγύηση | Άλλα |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Κουτί για το κάλυμμα μπαταρίας |
| Εφαρμογή | ΠΑΚΕΤΟ μπαταριών |
| Χρώμα | Μαύρο |