| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | ZWART\Zilver ((fabrieksstand) / Grijz/Goud |
| Deurdikte | 3555mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart / goud |
| Naam van het product | RFID SMART CARD |
|---|---|
| Bijzondere kenmerken | Maak/Weerbestendig waterdicht |
| Materiaal | PVC |
| Toepassing | Toegangscontrolesysteem |
| Grootte | 85.5 x 54 mm |
| type | Hoge Frequentiepcb |
|---|---|
| Materiaal | Tg180 |
| Gebruik | Luchtvaart |
| Kleur | Groen |
| Naam van het product | PCB-Raadsassemblage |
| Naam van het product | hangslot |
|---|---|
| Haven | shenzhen/goangzhou |
| Levering vermogen | 10000 Zak/Zakken per Dag |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | ELA |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Vermogen | Gebruikt |
|---|---|
| Naam van het product | schommelings beschermend apparaat |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervoerstermijn | DHL |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Max. stroom | 40 |
|---|---|
| Max. Voltage | 240 |
| Het mechanische leven | 5 |
| Naam van het product | Smart Wifi Switch |
| Functie | Aanrakingscomité Lichte Muurschakelaar |
| Garantie | andere |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Naam van het product | De Doos van de batterijhouder |
| Toepassing | Batterijpak |
| Kleur | Zwart |