| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه / نقره ای (پایه کارخانه) / خاکستری / طلایی |
| ضخامت درب | 35-55 میلی متر |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت درب | 35-90 میلی متر |
| راه را باز کنید | کارت + کلید مکانیکی |
| تضمین | دو سال |
| رنگ | تکه / سیاه / طلایی |
| نام محصول | کارت هوشمند RFID |
|---|---|
| ویژگی های خاص | ضد آب / ضد آب و هوا |
| مواد | پی وی سی |
| درخواست | سیستم کنترل دسترسی |
| اندازه | 85.5*54mm |
| نوع | PCB فرکانس بالا |
|---|---|
| مواد | Tg180 |
| استفاده | هواپیمایی |
| رنگ | سبز |
| نام محصول | مجمع هیئت مدیره PCB |
| نام محصول | قفل |
|---|---|
| بندر | شنژن/گوانگژو |
| قابلیت ارائه | 10000 کیسه / کیسه در روز |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | ELA |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ | طلایی |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدلیو/اپرا/دیگران |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدلیو/اپرا/دیگران |
| شرایط | استفاده شده |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه محافظ ولتاژ |
| تضمین | 1 سال |
| مدت حمل و نقل | DHL |
| درخواست | تجهیزات الکترونیکی |
| Max. حداکثر Current جاری | 40 |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ | 240 |
| زندگی ماشینی | 5 |
| نام محصول | سوئیچ وای فای هوشمند |
| عملکرد | سوئیچ دیواری نور پنل لمسی |
| تضمین | سایر |
|---|---|
| مواد | ABS |
| نام محصول | جعبه حامل باتری |
| درخواست | بسته باتری |
| رنگ | سیاه |