| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | SİYAH\Gümüş(fabrika standı)/ Gri/Altın |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Garanti | 2 yıl |
| Renk | Parça / siyah / altın |
| Ürün Adı | RFID Akıllı Kartı |
|---|---|
| Özel Özellikler | Su geçirmez / Hava koşullarına dayanıklı |
| Malzeme | PVC |
| Uygulama | Giriş kontrol sistemi |
| Boyut | 85.5*54mm |
| türü | Yüksek Frekanslı PCB |
|---|---|
| Malzeme | Tg180 |
| Kullanımı | Havacılık |
| Renk | Yeşil |
| Ürün Adı | PCB Kartı Montajı |
| Ürün Adı | asma kilit |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Goangzhou |
| Yetenek temini | Günde 10000 Çanta/Çanta |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | ELA |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Renk | Altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Durum | Kullanılmış |
|---|---|
| Ürün Adı | dalgalanma koruyucu cihaz |
| Garanti | 1 yıl |
| Nakliye süresi | DHL |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Maks. Akım | 40 |
|---|---|
| Maks. Gerilim | 240 |
| Mekanik Ömür | 5 |
| Ürün Adı | Akıllı Wifi Değiştiricisi |
| fonksiyon | Dokunmatik Panel Işık Duvar Anahtarı |
| Garanti | Diğerleri |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | Pil Tutucu Kutusu |
| Uygulama | Pil paketi |
| Renk | Siyah |