| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Name | Fingerprint Biometric Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Color | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | Finger Print Smart Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Door Type | Brass Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Weight | 1248.6g |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Door Thickness | 40-120mm |
|---|---|
| Power Supply | 4200 Milliampere Lithium Battery |
| Unlock Method | 3D Face+semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Mortise | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Network | SDK |
|---|---|
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver/Black |
| Door Thickness | 35-55mm |
| Battery Size | 26500 |
|---|---|
| The Charging Ratio | 100% |
| The Discharge Rate | 99% |
| Warranty | 3 Months, 12 Months |
| Application | Home Appliances |