| Nazwa | Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa | Biometryczny zamek drzwiowy z odciskiem palca |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek na odcisk palca |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Typ drzwi | Drzwi mosiężne |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Materiał | ABS |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1248,6g |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
|---|---|
| zasilacz | Bateria litowa 4200 miliamperów |
| Odblokuj metodę | Twarz 3D + odcisk palca półprzewodnika + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Zmordować | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Sieć | SDK |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| Rozmiar baterii | 26500 |
|---|---|
| Współczynnik ładowania | 100% |
| Szybkość rozładowania | 99% |
| Gwarancja | 3 miesiące, 12 miesięcy |
| Zastosowanie | sprzęt AGD |