| Name | Wifi Fingerprint Smart Door Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock |
| Network | Wifi |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 24*240 Mortise |
| Motor | Acrylic Surface |
| Product Name | Tuya APP Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Apartment\home |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Name | Smart Keyless Door Lock With Biometric Fingerprint |
|---|---|
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E186-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-592 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |