| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα/σπίτι |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία | Βιομετρική κλειδαριά πόρτας με δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | έξυπνη κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Ανοίξτε το δρόμο | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικό πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Μοντέλο | 40120mm |
| Τύπος πορτών | Πόρτα ορείχαλκου |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1248.6g |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WIFI |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα/σπίτι |
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 60*68 θνησιμότητα |
| Πάχος πορτών | 40120mm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου 4200 ml |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | 3D πρόσωπο + αποτύπωμα μισοοδηγού + MFcard + κωδικό πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Σκοτώστε | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Δίκτυο | SDK |
|---|---|
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Πάχος πορτών | 3555mm |
| Μέγεθος μπαταριών | 26500 |
|---|---|
| Η αναλογία χρέωσης | 100% |
| Το ποσοστό απαλλαγής | 99% |
| Εγγύηση | 3 μήνες, 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Εγχώριες συσκευές |