| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Adı | Parmak izi biyometrik kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Adı | parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Kapı Tipi | Pirinç kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Malzeme | ABS |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 1248.6g |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 gömme |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4200 miliamperlik lityum pil |
| Kilit Açma Yöntemi | 3D yüz+yarı iletken parmak izi + MFcard + şifre + anahtar +TUYA |
| Öldür | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ağ | SDK |
|---|---|
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| Pil Boyutu | 26500 |
|---|---|
| Şarj oranı | 100% |
| deşarj oranı | %99 |
| Garanti | 3 ay, 12 ay |
| Uygulama | ev Aletleri |