| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement/huis |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam | Biometrisch deur slot met vingerafdruk |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Naam van het product | Vingerafdruk slim slot |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| De dikte van de deur | 40120mm |
| Deurtype | deuren van koper |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1248.6 g |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement/huis |
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 mortise |
| Deurdikte | 40120mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4200 milliampere lithiumbatterij |
| Open Methode | 3D gezicht + halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Deeltjes | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
| Netwerk | SDK |
|---|---|
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver/Zwarte |
| Deurdikte | 3555mm |
| Batterijgrootte | 26500 |
|---|---|
| De het laden verhouding | 100% |
| Het lossingstarief | 99% |
| Garantie | 3 maanden, 12 Maanden |
| Toepassing | Huistoestellen |