| türü | Parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Renk | Siyah |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Dimensions | 300mm X 70mm X 35mm |
| Function | Multi-function |
| Mortise | America Mortise :70*95mm/62*95mm |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Liman | Shenzhen\Guangzhou |
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E10-Ş |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-30 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Kapı zili düğmesine dokunun |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Hiçbiri |
| Proje Çözüm Yeteneği | Diğerleri |
| Uygulama | Otel |