| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Ağırlık | yaklaşık 3kgs |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Ürün Adı | Cam Kapı Parmak İzi Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | Anahtar kilit parmak izi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | PDA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kullanımı | Elektrik sayacı kutusu |
| Garanti | 1 yıl |
| Ödeme | T/T |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Düğmesi Parmak izi |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | bluetooth/tuya |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Adı | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |
| Ürün Adı | Otel Anahtar Kartı Kilitleri |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |