| Czas dostawy | Hebei, Chiny |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Numer modelu | E-186-3D |
| Dokument | Broszura produktu w wersji PDF |
| Czas dostawy | Hebei, Chiny |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Numer modelu | E-739 |
| Dokument | Broszura produktu w wersji PDF |
| Częstotliwość | 134,2 kHz |
|---|---|
| Protokół | ISO7815 |
| Materiał | ABS + żywica epoksydowa |
| Wielkość | 110x82x24 mm |
| napięcie | DC12V |
| Czas dostawy | Hebei, Chiny |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Numer modelu | E-561 |
| Dokument | Broszura produktu w wersji PDF |
| Czas dostawy | Hebei, Chiny |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Numer modelu | E-599 |
| Dokument | Broszura produktu w wersji PDF |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Klucz |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
| Typ zamka | Elektroniczny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
| Żywotność baterii | 12 miesięcy |
| Waga | 1,5 KG |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek cyfrowy do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Waga | około 3kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |