| Adı | Wifi Parmak İzi Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E9 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Adı | Bluetooth Akıllı Kapı Kilitli |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi otel anahtarsız yüksek kaliteli kombinasyon ince akıllı kapı kilidi |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | gümüş, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli anahtarsız ön kapı kilitli otel kilitli |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre+ANAHTAR |
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi tuya |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | Çin Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Elektronik Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 50*50 C/C gömme |