| Ürün Adı | Yüz Tanıma Özellikli Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Daire\ev |
| Renk | Siyah / Kahve altın |
| İçin uygun | yaygın olarak |
| Ürün Adı | Ev Parmak izi kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Daire |
| Renk | Siyah, Kahve altın |
| Ürün Adı | Biyometrik Otel Kapı Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | Daireler / Otel |
| Renk | Gümüş, siyah, altın. |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı, Bakır kapı |
|---|---|
| Kilitlenme yolu | 3D yüz+APP+Parmak izi+Şifre+IC kartı+Anahtar |
| Opsiyonel özellikler | 3D yüz/Kedi gözü |
| İsteğe bağlı ağ | Wifi |
| UYGULAMA | Tuya Akıllı UYGULAMA |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-596 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E30 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Klavye Elektronik Kapı Kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Bluetooth |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA APP |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı, Bakır kapı |
|---|---|
| Kilitlenme yolu | 3D yüz+APP+Parmak izi+Şifre+IC kartı+Anahtar |
| Opsiyonel özellikler | 3D yüz/Kedi gözü |
| Kapı kalınlığı | 40-120 mm |
| İsteğe bağlı ağ | Wifi |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Ofis odası |