| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Elektronik Parmak İzi Kilidi |
| Ağ | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Dolap Kilidi |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Diş açan vida |
|---|---|
| Bitir. | Siyah |
| Malzeme | Pirinç |
| Ölçüm sistemi | İnç |
| Kafa Stili | TAVA |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi tuya |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Kilit Açma Yöntemi | yarı iletken parmak izi + şifre + anahtar |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Gömme seçeneği | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Yüz Tanıma Kapı Kilidi parmak izi tarayıcı kapı erişim sistemi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Ev için elektrikli kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Bluetooth |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| fonksiyon | çok işlevli |