| türü | Parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş |
| Kilit Açma Yöntemi | şifre + anahtar |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Acil durum kaynağı | Tye-c acil servis |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Paslanmaz çelik / özelleştirilebilir |
|---|---|
| Uygulama | Otel/daireler/ofis/okul/hükümet/vb. |
| Renk | Siyah /Gümüş /Özelleştirilebilir |
| Kilitleme Yöntemini Aç | Yazılım verilen kart+anahtar |
| Sertifika | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Ürün Adı | Anahtar kilit parmak izi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Ürün Adı | Akıllı dijital kilitli kapı |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E10-Ş |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |