| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kolor | czarny |
| Port | Shenzhen \ Guangzhou |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Wymiary | 300 mm x 70 mm x 35 mm |
| Funkcjonować | Wielofunkcyjny |
| Gniazdo | Ameryka wpuszczana: 70*95mm/62*95mm |
| Poziom bezpieczeństwa | ANSI klasa 2 |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga | 1,5 KG |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Waga | 1,5 KG |
| Port | Shenzhen \ Guangzhou |
| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Żywotność baterii | 12 miesięcy |
| Wymiary | 300 mm x 70 mm x 40 mm |
| Aplikacja | apartament\hotel |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E10-SH |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-30 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Przesłanie dźwiękowe |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Usługa posprzedażna | Żadnego |
| Zdolność rozwiązania projektu | Inni |
| Zastosowanie | Hotel |