| Nazwa produktu | Domowy zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Zastosowanie | Apartament |
| Kolor | Czarny, kawowy złoty |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + aplikacja TUYA + monitor |
| Zastosowanie | Apartament |
| Nazwa produktu | Biometryczny zamek do drzwi hotelowych |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty / Hotel |
| Kolor | Srebro, czarno, złoto. |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| APLIKACJA | Inteligentna aplikacja Tuya |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-596 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E30 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek drzwi klawiatury |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | Bluetooth |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Odblokuj metodę | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + TUYA APP |
| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Bluetooth |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Biuro |