| Nazwa | Wi-Fi Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E9 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Nazwa | Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi hotelowych bezkluczykowy, wysokiej jakości kombinacja Silm inteligentny |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | /Smart Door Lock /bez klucza /zamek drzwi drzwiowych /zamek hotelowy |
| Kolor | srebrny/czarny |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło+KLUCZ |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa produktu | Chiński inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Zastosowanie | Apartament |
| Nazwa produktu | Elektroniczny inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 50*50 C/C |