| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-515 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Materiał | Stal nierdzewna / konfigurowalna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd/itp |
| Kolor | Czarny/srebrny/złoty/konfigurowalny |
| Metoda odblokowania | Karta + klucz mechaniczny |
| Orzecznictwo | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Nazwa | Inteligentny zamek drzwi domowych |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Nazwa | Naciśnij wyciągnij śluz drzwi odcisku palca |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-512 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa | Zamek bezpieczeństwa do drzwi w stylu hotelowym |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zamki do drzwi hotelowych ELA Home Electronics Zamek do drzwi hotelowych w stylu rfid |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Srebro |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| Max. Maks. Current Aktualny | 40 |
|---|---|
| Maks. Napięcie | 240 |
| Życie mechaniczne | 5 |
| Nazwa produktu | Inteligentny przełącznik Wi-Fi |
| funkcja | Przełącznik ścienny z panelem dotykowym |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-551 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |