| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | /Smart Door Lock /bez klucza /zamek drzwi drzwiowych /zamek hotelowy |
| Kolor | srebrny/czarny |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa produktu | Biometryczny zamek do drzwi hotelowych |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty / Hotel |
| Kolor | Srebro, czarno, złoto. |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Nazwa produktu | Elektronika domowa ELA Cyfrowy inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Nazwa | 100 zestawówInteligentny inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | SDK |
| Nazwa | Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Nazwa | Zamki drzwiowe zabezpieczone RFID |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | kłódka |
| Kolor | Srebrny/złoty/czarny |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi z odciskiem palca |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi hotelowych bezkluczykowy, wysokiej jakości kombinacja Silm inteligentny |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |