| Nazwa | Wi-Fi Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-515 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Blokada obręczy |
| Sieć | WiFi |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | 24*240 martwicy |
| Silnik | Powierzchnia akrylowa |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek aplikacji Tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa | Inteligentny zamek bez klucza z biometrycznym odciskiem palca |
|---|---|
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E186-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-592 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |