| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | Inteligentne elektroniczne magnetyczne odciski palców blokada hasła do drzwi przesuwnych |
| Nazwa | Inteligentny biometryczny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych do domu |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Nazwa produktu | Inteligentny system zamków bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Bluetooth |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-760 |
| Zasilanie | Akumulator litowy |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa | Zamki drzwiowe zabezpieczone RFID |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | kłódka |
| Kolor | Srebrny/złoty/czarny |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | Inteligentna blokada linii papilarnych Tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Odblokuj metodę | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + WIFI+REMOTE |
| Nazwa produktu | Odciski palców z drzwi wejściowych z inteligentnym zamkiem |
| Zastosowanie | Apartament |
| Nazwa produktu | Tuya, odciski palców. |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Kolor | Czarne srebro |
|---|---|
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |