| Naam van het product | De Deurslot van de huisvingerafdruk |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Flat |
| Kleur | Zwart, koffiegoud |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Ontgrendelen | Fingerafdruk van de halfgeleider + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA app + waakhond |
| Toepassing | Flat |
| Naam van het product | Biometrisch hoteldeurslot |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen / Hotel |
| Kleur | Zilver, zwart, goud. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Type deur | Houten deuren, staal deuren, roestvrij staal deuren, aluminium deuren, koperen deuren |
|---|---|
| Ontgrendelen | 3D-gezicht+APP+Vingerafdruk+Wachtwoord+IC-kaart+Sleutel |
| Optionele functies | 3D-gezicht/kattenoog |
| Facultatief netwerk | WIFI |
| APP | Tuya Smart-app |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-596 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E30 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Toetsenbord Elektronisch deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Materiaal | Zinklegering |
| Open Methode | halfgeleidervingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA APP |
| Type deur | Houten deuren, staal deuren, roestvrij staal deuren, aluminium deuren, koperen deuren |
|---|---|
| Ontgrendelen | 3D-gezicht+APP+Vingerafdruk+Wachtwoord+IC-kaart+Sleutel |
| Optionele functies | 3D-gezicht/kattenoog |
| De dikte van de deur | 40-120 mm |
| Facultatief netwerk | Wifi |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Kantoor, kamer |