| Naam | Wifi vingerafdruk slimme deur slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Glijdende houten deursloten |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Gewicht | Ongeveer 3.5kgs |
| Voor | Het Hotel van het flathuis |
| Naam | Vingerafdruk wachtwoord slim slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | huis/kantoor/school/appartement |
| Naam van het product | Toetsenbord Elektronisch deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Materiaal | Zinklegering |
| Open Methode | halfgeleidervingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA APP |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deurknop |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Bluetooth/tuya |
| Materiaal | Zinklegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E5 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-590-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Opsie voor de doodstraf | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |