| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | Het slimme elektronische magnetische slot van het vingerafdrukwachtwoord voor schuifdeur |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-760 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam | Slimme biometrische vingerafdruk deur slot voor thuis |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Naam van het product | Beveiliging Smart Door Lock System |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Naam | RFID-veiligheidsdeurslotten |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | hangslot |
| Kleur | Zilver / Goud / Zwart |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| type | Tuya slimme vingerafdruk slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Open Methode | Fingerafdruk van de halfgeleider + MFcard + wachtwoord + sleutel + WIFI+REMOTE |
| Naam van het product | Slim slot voordeur vingerafdruk |
| Toepassing | Flat |
| Naam van het product | Tuya vingerafdruk slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Kleur | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Open Methode | halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3870mm |
| Naam | Bluetooth Smart Door Lock |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |