| Naam van het product | de deurslot van de gezichtserkenning |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 mortise |
| Naam van het product | ELA Hotel deur slot H03 |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel/ |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Kaart, mechanische sleutel, vingerafdruk. |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Naam van het product | Slimme deur slot hotel sleutellose hoge kwaliteit combinatie silm slimme deur slot |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Deurdikte | 3590mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | SDK |
| Naam van het product | Smart Electronic Hotel Sleutelloos Smart Portable Hotel Door Lock |
| Toepassing | appartementen |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronische sleutelkaartsluizen |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord+sleutel |
| Naam | Digitaal handgreep slot/Smart Door Lock |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Versnelling | <0> |
| Noodsituatie | USB-voeding |
| Mislukkingspercentage | <0> |
| Kracht | Li-ionbatterij van 2500 mAh |
| Netwerk | SDK |
|---|---|
| Naam van het product | Hotel sleutellose toegangsloten |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |