| Ürün Adı | Yüz tanıma kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 gömme |
| Ürün Adı | ELA Otel Kapı Kilidi H03 |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel/ |
| Renk | Siyah gümüş |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Kart, Mekanik Anahtar, Parmak izi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi otel anahtarsız yüksek kaliteli kombinasyon ince akıllı kapı kilidi |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | gümüş, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | SDK |
| Ürün Adı | Akıllı Elektronik Otel Anahtarsız Akıllı Taşınabilir Otel Kapı Kilitli |
| Uygulama | daireler |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitleri Elektronik anahtar kartı kapı kilitleri |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre+ANAHTAR |
| Adı | Dijital kol kilidi/Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Hız | <0,5sn |
| Acil Durum | USB güç kaynağı |
| Başarısızlık oranı | <%0,5 |
| Güç | 2500mAh lityum iyon pil |
| Ağ | SDK |
|---|---|
| Ürün Adı | Otel Anahtarsız Giriş Kilitleri |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | gümüş, siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |