| Naam | Veiligheidslot voor de deuren van hotelstijlen |
|---|---|
| Naam van het product | ELA Home Electronics rfid hotel deur slot hotel stijl deur slot |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3870mm |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Deeltjes | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
|---|---|
| Kleur | Zwart zilver, |
| Naam van het product | Van de het wachtwoordvingerafdruk van de Tuyaflat het elektronische anti-diefstal slimme slot |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Materiaal | PMMA |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Reclame |
| Naam van het product | Acrylvertoningstribune |
| Toepassing | Kleinhandelswinkels |
| Naam van het product | Biometrisch slim hotel slot |
|---|---|
| Toepassing | appartementen\hotel |
| Kleur | Goud\sliver\zwart |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam | Vingerafdrukslot voor woningen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3870mm |
| Open Methode | halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Naam van het product | ELA Home Electronics Digitale slimme slotdeur |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
|---|---|
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Noodsituatielevering | Tye-c nooddienst |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | RFID-hoteldeurslotten |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | SDK |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Flat |