| Bijzondere kenmerken | Maak/Weerbestendig waterdicht |
|---|---|
| Communicatie-interface | RFID |
| Frequentie | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Materiaal | PVC |
| Toepassing | Toegangscontrolesysteem |
| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | Software het reengineering |
|---|---|
| Max. stroom | 16A |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
| Het mechanische leven | 10 jaar |
| Materiaal | ABS |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
|---|---|
| Het mechanische leven | 10 jaar |
| Materiaal | ABS |
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Kleur | Bruin/Zwarte |
| Naam van het product | RFID SMART CARD |
|---|---|
| Bijzondere kenmerken | Maak/Weerbestendig waterdicht |
| Materiaal | PVC |
| Toepassing | Toegangscontrolesysteem |
| Grootte | 85.5 x 54 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Bouw | Permanente magneet |
|---|---|
| Verplaatsing | Borstel |
| Gebruik | Auto |
| Bescherm de functie | Drip-proof |
| Efficiëntie | IE 1 |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Naam van het product | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Naam van het product | Het glasslot van het randslot |
| Toepassing | Flat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |