| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 |
| Nazwa produktu | Zamek do drzwi hotelowych ELA H03 |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel/ |
| Kolor | Czarne srebro |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Odblokuj sposób | Karta, klucz mechaniczny, odcisk palca. |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi hotelowych bezkluczykowy, wysokiej jakości kombinacja Silm inteligentny |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | SDK |
| Nazwa produktu | Inteligentny elektroniczny hotel bez klucza Inteligentny przenośny hotel z zamkiem drzwiowym |
| Zastosowanie | mieszkanie |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentne zamki do drzwi elektroniczne zamki do drzwi na kartę |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło+KLUCZ |
| nazwisko | Cyfrowy zamek klamki/inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Prędkość | <0,5 s |
| Nagły wypadek | Zasilacz USB |
| Współczynnik awaryjności | <0,5% |
| Władza | 2500 mAh bateria litowo-jonowa |
| Sieć | SDK |
|---|---|
| Nazwa produktu | Hotelowe zamki bezkluczykowe |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |