| Product Name | Face Recognition Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 60*68 Mortise |
| Product Name | ELA Hotel Door Lock H03 |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel/ |
| Color | Black,Silver |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card、Mechanical Key、Fingerprint |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Hotel Keyless High Quality Combination Silm Smart Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | SDK |
| Product Name | Smart Electronic Hotel Keyless Smart Portable Hotel Door Lock |
| Application | Apartments |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Key Card Door Locks |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password+KEY |
| Name | Digital Handle Lock/Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | Stainless Steel |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Speed | <0.5s |
| Emergency | USB Power Supply |
| Failure Rate | <0.5% |
| Power | 2500mAh Li-ion Battery |
| Network | SDK |
|---|---|
| Product Name | Hotel Keyless Entry Locks |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |