| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πορτών εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Χρώμα | Μαύρο, χρυσό καφέ |
| Τύπος πορτών | Ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, πόρτα αργιλίου |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ανοίξτε το δρόμο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + εφαρμογή TUYA + φύλακας |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομετρική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα / Ξενοδοχείο |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, χρυσό. |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| χρώμα | Μαύρο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-596 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτιο από ξύλο, Δωμάτιο από χάλυβα, Δωμάτιο από ανοξείδωτο χάλυβα, Δωμάτιο από αλουμίνιο, |
|---|---|
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | 3D πρόσωπο+APP+αποτύπωμα+Πιστολόγιο+Κάρτα IC+Κλειδί |
| Προαιρετικά χαρακτηριστικά | 3D πρόσωπο/μάτι γάτας |
| Μοντέλο | 40-120 mm |
| Προαιρετικό δίκτυο | Wifi |
| Τύπος πορτών | Ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, πόρτα αργιλίου |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | Bluetooth |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, δωμάτιο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο. |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό σύστημα κλειδαριού πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |