| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-720 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock For Sliding Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Color | Silver,Black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Weight | 1.5 Kg |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
| Installationtype | Surface Mounted |
| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Knob Fingerprint |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Bluetooth/tuya |
| Material | Zinc Alloy |
| Name | Smart Lock Fingerprint Padlock |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy Lock Body |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver/Black |
| Unlock Way | Fingerprint Padlock |