| Ονομασία | Ψηφιακή έξυπνη κλειδαριά πόρτας/έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
|---|---|
| Δίκτυο | WIFI |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, χρυσό. |
| Ονομασία | Ψηφιακή κλειδαριά με κλειδί/έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
|---|---|
| Δίκτυο | WIFI |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, χρυσό. |
| Βάρος | 1,5 KG |
|---|---|
| Λειτουργία | Πολλαπλών λειτουργιών |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
| Πάχος πόρτας | 35-90 χιλιοστά |
| Απόσταση κέντρου κίνησης | 70*95 χιλιοστά |
| Λιμάνι | Σένζεν\Γκουάνγκζου |
|---|---|
| Πάχος πόρτας | 35-90 χιλιοστά |
| Διαστάσεις | 300mm X 70mm X 35mm |
| Λειτουργία | Πολλαπλών λειτουργιών |
| Εγκόπτω | Η Αμερική Mortise: 70*95mm/62*95mm |
| Διαστάσεις | 300mm X 70mm X 35mm |
|---|---|
| Εγκόπτω | Η Αμερική Mortise: 70*95mm/62*95mm |
| Πάχος πόρτας | 35-90 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Χρώμα | Μαύρο, Ασημένιο. |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος κλειδαριάς | Ηλεκτρονική κλειδαριά πορτών |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
| Διάρκεια μπαταρίας | 12 Μήνες |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εγκόπτω | 70*95mm/62*95mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | διαμέρισμα\ ξενοδοχείο |
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου |
| Τύπος κλειδαριάς | Ηλεκτρονική κλειδαριά πορτών |
| Χρώμα | Ασημένιο / μαύρο |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | διαμέρισμα\ ξενοδοχείο |
| Εγκόπτω | 70*95mm/62*95mm |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |