| Adı | Dijital akıllı kapı kilidi/Akıllı otel kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın |
| Adı | Anahtarlı dijital kapı kilidi/Akıllı otel kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın |
| Ağırlık | 1,5 kg |
|---|---|
| İşlev | Renk |
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Hareket merkez mesafesi | 70*95mm |
| Liman | Shenzhen\Guangzhou |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Boyutlar | 300mm X 70mm X 35mm |
| İşlev | Renk |
| Gömme | Amerika Gömme: 70*95mm/62*95mm |
| Boyutlar | 300mm X 70mm X 35mm |
|---|---|
| Gömme | Amerika Gömme: 70*95mm/62*95mm |
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Renk | Siyah gümüş |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kilit tipi | Elektronik Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
| Pil ömrü | 12 Ay |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Garanti | 2 yıl |
| Gömme | 70*95mm/62*95mm |
|---|---|
| Başvuru | apartman\otel |
| Liman | Shenzhen/Goangzhou |
| Kilit tipi | Elektronik Kapı Kilitleri |
| Renk | Gümüş / Siyah |
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
|---|---|
| Garanti | 2 yıl |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Başvuru | apartman\otel |
| Gömme | 70*95mm/62*95mm |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |