| Product Name | Smart Keyless Door Lock |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver\Black\Gray |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | Finger Print Smart Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
|---|---|
| Communication Interface | RFID |
| Frequency | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Recognition Speed | ≤0.5 Seconds |
|---|---|
| App | Tuya |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| System Selection | Tuya APP |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Customizable |
| Unlock Method | Software Issued Card+Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Battery Size | 26500 |
|---|---|
| The Charging Ratio | 100% |
| The Discharge Rate | 99% |
| Warranty | 3 Months, 12 Months |
| Application | Home Appliances |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | BLACK\Silver(factory Stand)/ Gray/Gold |
| Door Thickness | 35-55mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Name | Digital Smart Door Lock/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Black、Gold |